Nasza witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści na niej zawarte. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

LATAJĄCA ZDALNIE STEROWANA RYBKA NEMO RYBA WIELKA

-18% LATAJĄCA ZDALNIE STEROWANA RYBKA NEMO RYBA WIELKA

LATAJĄCA ZDALNIE STEROWANA RYBKA NEMO RYBA WIELKA


Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku wyjątkowy prezent na urodziny i zaskoczyć nim wszystkich zebranych małych gości, to na pewno ogromnym zaskoczeniem będzie zdalnie sterowana latająca rybka Nemo. Super gadżet sprawi całą masę radości przede wszystkim dzieciom, ale dorośli też będą chcieli zmierzyć się z fruwającą rybką i zrobić nią jak najciekawsze akrobacje powietrzne.

Pomysł na latającą rybkę przywędrował aż ze Stanów Zjednoczonych, jednak tam szybko zrobił ogromną furorę, tym samym błyskawicznie rozprzestrzeniając się po całej Europie. Sterowanie rybką jest banalnie proste. Do pilota działającego na podczerwień wystarczy włożyć 3 baterie AAA, natomiast do odbiornika tylko jedną.

Rybka napompowana jest helem, a powłoka nylonowa zapobiega szybkiemu jego ulatnianiu się, nie ma oczywiście problemów z tym by ponownie napompować zabawkę. Takie rozwiązanie pozwala na bezpieczną zabawę fruwającą rybką nawet w środku mieszkania.

Zdobycie helu obecnie nie jest niczym trudnym. W sklepach internetowych dostępne są malutkie butle z tym gazem, lub po napompowanie rybki można zgłosić się do firmy organizującej różne przyjęcia. Latające rybki Nemo, mogą również służyć jako super gadżety uświetniające wiele imprez, wystarczy kilka sztuk, a już można zrobić zawody na najlepsze akrobacje.

Zalety produktu

  • Świetna zabawa bez wychodzenia z domu
  • Doskonałe odwzorowanie ruchu prawdziwych ryb
  • Możliwość precyzyjnego poruszania się w dowolnym kierunku

Wymiary:

Wysokość: 86 cm.
Długość: 144 cm

 

GALERIA

LATAJĄCA ZDALNIE STEROWANA RYBKA NEMO RYBA WIELKA
 
LATAJĄCA ZDALNIE STEROWANA RYBKA NEMO RYBA WIELKA
 
LATAJĄCA ZDALNIE STEROWANA RYBKA NEMO RYBA WIELKA
 

Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj.

Darmowa dostawa

Na cały asortyment !

  • Kod produktu: ZS-001
  • Dostępność: W magazynie
  • 109,90 zł
  • 89,90 zł

Tagi: LATAJĄCA, ZDALNIE, STEROWANA, RYBKA, NEMO, RYBA, WIELKA, DUŻA, LATAJĄCA RYBKA, TANIO

Loading...